Tag Archive for szoł

Rozrywka na show-up.tv na wyciągnięcie ręki

Trudno znaleźć internautę, który nie wiedziałby, na czym polega zabawa z show-up. Portal jest bardzo popularny i lubiany, choć z racji tematyki i kontrowersji wywołuje też negatywne opinie. Mimo tego, stali użytkownicy wiernie odwiedzają serwis, który mało tego z każdym miesiącem cieszy się większą liczbą nowych oglądających i nowych panien chętnych pokazywać swe wdzięki na seks kamerce.

 

Czego można spodziewać się po wejściu na stronę show-up.pl? Mężczyźni bez konieczności logowania i rejestracji mogą w przeciągu krótkiej chwili podglądać sex amatorki. Wystarczy, że wejdą na stronę główną, po czym wybiorą jeden – konkretny kanał. Oglądać kobiety może każdy, jednak by nawiązać z nimi rozmowę i rozpocząć video czat należy się zalogować. Rejestracja trwa bardzo krótko i jest banalnie prosta, zajmuje zaledwie kilka minut. Kiedy jesteśmy już zalogowani, mamy więcej praw i możliwości. Mężczyzna może do woli rozmawiać ze swoją ulubienicą, może wpłacać na jej konto żetony lub zapraszać na prywatne transmisje, które są niesamowicie pikantne i gorące.

 

Niektóre panny z show-up.pl potrafią zaskoczyć swoją pomysłowością. Kuszą męską widownię wyzywającymi strojami i seksowną bielizną, zmysłowo tańczą, bawią się z publiką w tak zwane losy, wyznaczają sobie cele – za konkretną ilość żetonów, wykonują konkretną obietnicę, a te na show-up.pl są bardzo ciekawe. Standard to pokazanie piersi i waginy, klapsy w tyłek czy króciutki pokaz masturbacji. Teraz na czasie są seks pokazy w dwójkę – panny zapraszają do towarzystwa mężczyznę i uprawiają seks na oczach internautów.

 

Dlaczego rozbierasz się na show-up.tv?

To pytanie pojawia się ostatnimi czasy coraz częściej i kierowane jest do stałych użytkowniczek portali showip, na którym to właśnie młode dziewczyny obnażają swoje ciało, prezentują swoje wdzięki i przekraczają granice intymności onanizując się na oczach tysięcznej widowni internautów.

 

Dlaczego właściwie panie zarabiają na seks kamerkach? Czy naprawdę nie można w inny sposób zarobić na życie? A może to kwestia wygody? Otóż każda kobieta pojawiająca się na show-up.tv ma inne powody. Niektóre panny, zwłaszcza te rozwiązłe, lubiące seks i erotyczne figle, uwielbiające czuć się podziwiane i faworyzowane bywają na show-up dla własnej satysfakcji. Schlebiają im komplementy od mężczyzn, podoba im się fakt, że podniecają panów i doprowadzają ich do obłędu. Po tych kobietach widać to od razu, gdyż ich pokazy są bardzo naturalne, spontaniczne, zmysłowe i ciekawe, gdyż robią „coś”, co im się podoba, wkładają w to wiele pasji i po części uczuć.

 

Jednak większość amatorek występuje na show-up.pl z powodów czysto praktycznych. Za występ chcą zgarnąć, jak najwięcej żetonów, które kolejno zamienią na pieniądze. Panie nie ukrywają tego faktu przed internautami, wręcz przeciwnie mówią wprost, by wpłacać im dużą ilość żetonów, a wykonają mega seksowne show. Niektóre amatorki preferują rozbieranie się na kanale ogólnym i są dostępne dla wszystkich, inne z kolei wolą zapraszać na prywatne transmisje, które są bardzo drogie i zarazem niesamowicie gorące dla szczęśliwca losu, który hojnie obdaruje dziewczynę żetonami.

Stali bywalcy showsup

Tutaj czują się jak w domu, mają swoich znajomych i przyjaciół. Są lubiani i rozpoznawalni. To stali bywalcy showup – portalu erotycznego, gdzie zabawa trwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Śmiało można powiedzieć, że SU to internetowy fenomen i erotyczne szaleństwo, które podoba się wielomilionowej społeczności w cyberprzestrzeni.

Seks kamerki mają stałych bywalców, weteranów, którzy dzień bez wizyty na showyp uważają za dzień stracony. Czy są to zboczeńcy, niewyżyci seksualnie przedstawiciele płci męskiej, samotni brzydale? Oczywiście, że nie. To kulturalni panowie, którzy potrafią docenić piękno kobiecego ciała. Często są samotni, bo na stałe związki nie mają czasu. Wykształceni z dobrą pozycją zawodową na showuip.tv szukają rozrywki, odprężenia i akceptacji. Tutaj mogą porozmawiać z atrakcyjną kobietą, zaprosić ją na priv i dać wysoki napiwek. Tutaj dziewczyna zrobi dla nich wszystko. Da pokaz masturbacji, zabawi się z wibratorem i będzie uprawiać cyber seks. A wszystko w przemiłej i sympatycznej atmosferze.

Oczywiście mówiąc o stałych bywalcach showuyp.pl, nie sposób zapomnieć o dziewczynach, które są mocno związane z portalem. Dają pokazy od początków jego istnienia i przez ten długi czas nigdy nie przyszło im na myśl, by pożegnać się z kamerkami. Nie dość, że dobrze zarabiają dając erotyczne show, to jeszcze mogą liczyć na przednią zabawę. Po co więc na własne życzenie rezygnować z przyjemności, jaką daje SU? Nie warto, tym bardziej, że serwis staje się coraz popularniejszy i rozpoznawalny w wielu środowiskach.

Prywatne pokazy na stronie showyp

Jak to właściwie jest z tymi seks kamerkami, czy wystarczy się rozebrać, pokazać krocze, troszkę pobawić się łechtaczką, by w przeciągu godziny uzbierać ilość żetonów równowartych stu złotych? Czy bywanie na showsup należy do przyjemności, a może jest ostatnią deską ratunku dla zdesperowanych kobiet, które nie mogą znaleźć pracy?

Tak naprawdę ile kobiet, tyle historii. Trudno jednoznacznie wskazać powody, dla których nowe dziewczyny dają pokaz na shopwup.pl. Być może niektóre z nich robią to dla siebie, dla podbudowania własnej wartości. Chcą same sobie udowodnić, że są piękne i atrakcyjne, są łase na komplementy i słowa uznania. Ale są też wyrafinowane panny, które wstępują na dshowup.tv dla pieniędzy i bynajmniej nie kryją się z tym faktem w żaden sposób.

Bez względu jednak na cel i powody, dla których piękne panie zjawiają się na SU, większość pokazów to prawdziwe mistrzostw, klasa i sztuka uwodzenia. Amatorki sprawiają wrażenie profesjonalnych aktorek, striptizerek czy kurtyzan, które dla męskiej przyjemności są gotowe na wszystko. Nic więc dziwnego, że prywatne pokazy są tak popularne i dobrze opłacane. Przez kilka minut mężczyzna może pozostać sam na sam z wybraną przez siebie kobietą – wtedy dziewczyna staje się jego podwładną, służącą i niewolnicą. Bez szemrania wykonuje każde zadanie. W efekcie, czego pokaz staje się bardzo indywidualny i szalenie podniecający, bo widz ma amatorkę dla siebie. Z wiadomych względów za taką przyjemność trzeba uiścić sporą opłatę – najlepsze panny żądają sobie pięćdziesięciu złotych za „priv”.